Provozní řád střelnice

PROVOZNÍ ŘÁD STŘELNICE Prostor střelnice: Tato střelnice, jejímž majitelem je Sportovně střelecký klub, Českého střeleckého svazu v Poděbradech, je v katastru města Poděbrady. Pozemek je vlastnictvím Města Poděbrady. Uživatelem a provozovatelem střelnice je SSK Bohemia Poděbrady. Prostor střelnice je vybudován v lesoparku v nadmořské výšce cca 187m, ohraničen oplocením dle přiloženého plánku a jeho hranice […]

Continue reading


Vybavení střelnice

Vybavení střelnice   kryté střelecké stanoviště pro 20 střelců při střelbě na vzálenost do 50m kryté střelecké stanoviště pro 10 střelců při střelbě na vzálenost 25m možnost střelby z pistole na otočné figury střelba z malorážných i vekorážných zbraní Případným zájemcům bude umožněna cvičná náborová střelba.  

Continue reading


Šest desetin chybělo k medaili

V sobotu 5. dubna 2014 hostila střelecká hala armádního střediska vrcholového sportu Dukla Praha v Plzni Lobzích Mistrovství České republiky ve sportovní střelbě ze vzduchových zbraní mládeže. Pět nominovaných střelců a realizační tým SSK Bohemia Poděbrady okusil v průběhu dne jak oslavy dobrých výsledků, tak zklamání z neúspěchu.

Continue reading