Polabský pohár 12. června 2021

A je to tu! Tedy možná:) Zveřejňujeme propozice Polabského poháru v disciplíně 60 ran vleže. Závod se uskuteční v sobotu 12. června. Těšíme se na shledání!

Snažíme se, jak můžeme, ale komáry odstranit neumíme. Proto doporučujeme vybavit se na závod repelentem:) Kromě komárů nám na střelnici létají také alergeny, alergici nechť se vybaví dle vlastního uvážení.

propozice:

http://sskbohemiapodebrady.cz/wp-content/uploads/2021/05/Polabsky-pohar-2021.pdf

finální startovní listina – aktualizace 10. června:

http://sskbohemiapodebrady.cz/wp-content/uploads/2021/06/finalni-startovni-listina-Polabskeho-poharu-2021.pdf

Malorážkové závody v Poděbradech

Zveřejňujeme termíny našich závodů:

12. června Polabský pohár (60 ran vleže)

19.-20. června Velká cena medvědů (60 + 3×20)

7.-8. srpna Potkali se u Kolína (60 + 3×20)

28.-29. srpna Velká cena Poděbrad (60 + 3×20)

Těšíme se na vás! 🙂

Za trochu střelby šel bych světa kraj…

Ale někomu stačí zajet si do Poděbrad. Pomalu a omezeně začínáme trénovat. Někteří z nás však během uplynulých měsíců ztratili motivaci a doufají, že s prvním okořeněním závodem se vrátí… Zdravíme vás tedy trochu skepticky, ale přesto s nasazenými růžovými brýlemi:)

Zrušení Pátecké diabolky

Vážení sportovní přátelé,

vzhledem k současné covidové situaci rušíme Páteckou diabolku, která se měla uskutečnit v sobotu 13. února. O případném náhradním termínu vás budeme informovat.

První rána 2021

Vážení sportovní přátelé a střelci,

s politováním oznamujeme, že tradiční PRVNÍ RÁNA vzhledem k epidemiologické situaci NEBUDE. Pokud by se situace zlepšila, přesunuli bychom ji na nejbližší vhodný termín.

SSK 0032 Bohemia Poděbrady

Prosincová vzduchovková sezóna

Naši milí příznivci,

těžko říct, jestli za tento nadpis přidat veselého, či smutného smajlíka. Od poloviny září, kdy začal kroužek, jsme se na střelnici dostali jen párkrát, a jen co se činnost kroužku znovu obnovila, jsme po dvou týdnech nuceni ho opět přerušit. Naše tréninková „hala“, sál pátecké hospody, se uzavřela.

Při přerušení tréninků jsme samozřejmě všichni poctivě trénovali doma:), ovšem ne že by to bylo na výkonech všech znát. Dvouměsíční výpadek zapůsobil na mladou „starou“ gardu i naše nováčky Aleše, Toma a Járu. Protože trenéři mají jít příkladem, nebudu uvádět, kolikrát trénoval Jarda:)

Naděje umírá poslední, proto zveřejňujeme termíny našich vzduchovkových soutěží: 13. února v hostinském sále v Pátku a 6. března v poděbradském Domě dětí a mládeže. Střílíme disciplíny 20 a 30 ran.

Milí sportovní přátelé, přejeme vám radostné a klidné Vánoce a do nového roku pevné zdraví. Věříme, že se budeme moct brzy setkat.

Opět na střelnici

Dneškem jsme započali malorážkovou sezónu (někteří nedočkavci už včerejškem). Závody sice ještě pořádat nemůžeme, přesto myslím, že se nám všem rapidně zlepšila nálada!