Srdce Symfonie 8. března 2020

V neděli 8. března jsme pořádali závod v budově poděbradského DDM Symfonie.

V první směně a částečně i v dalších směnách jsme se bohužel potýkali s technickými problémy lapačů, které se nám, jak doufáme, podaří do příští sezóny odstranit;)

V závodu s oporou se poprvé představil Kuba. Výsledek 181,2 možná není nic moc, ale pro začátek nám stačilo 20 ran v černém. To se až zas tak nepovedlo Vaškovi, který má ale za sebou teprve druhý závod s řemenem. Dařit se mu začalo až na konci. Kategorii do 12 let vyhrál Pepa výsledkem 313,0. Fandovi se celkem dařilo, i když padla šestka – výsledek 293,9. Michal si jako vždy stěžoval, že mu závod nevyšel, ale to už známe:) Bylo z toho 311,6 a posunul se ze svého oblíbeného osmého místa na pozici devátou. Od Kačky jsme čekali více, nicméně šanci má ještě 28. března. A to je výzva! Kvůli Járově nemoci jsme museli stornovat přihlášku družstva Borců ze Zátiší, ale druhé, Krasomilino družstvo, skončilo na třetím místě. Gratulujeme!

Děkujeme všem střelcům za účast, omlouváme se za technické potíže a jsme rádi za vaše připomínky, a to pozitivní i negativní (osvětlení pro příště doladíme). Díky patří také DDM v čele s paní ředitelkou Jitkou Karbulkovou a autorům medailí.

V galerii nabízíme zapomenutou mikinu a lahev na vodu – v případě zájmu o ně se přihlaste. Zapomenuté svačiny, chipsy a vody si naše děti, jak doufám, příště uklidí samy;)

Závěrem bych chtěla moc poděkovat našim členům, členům spřátelených klubů a rodičům našich dětí za pomoc s přípravou závodu, stavbou stěny, úklidem, ale třeba i fotografováním. Velmi si vaší práce cením.