Lidická růže a Velká cena medvědů

Závodní sezónu jsme započali o víkendu 6. a 7. června v Poděbradech a Dvorech.

Ve Dvorech se uskutečnil komorní závod Lidická růže v disciplínách VzPu 30 a 40. Z našich řad se třicítky zúčastnili Kačka (2. místo), Pepa (3. místo) a dále Jára, Fanda a Vašek. Nástřely nebyly nijak vysoké, i když umístění na bedně naše dva mladé potěšilo. Výhrady máme k výkonu Fandy a Vaška, který sice sebejistě cvakal, ale bohužel opačně. Jedinou účastnicí čtyřicítky byla naše Andulka, která s nástřelem 373 na celá čísla zaujala první místo 🙂 Vítěz loňského ročníku, Michal, na závodě chyběl a nestřelil si ani šedesátku vleže předchozí den.

Ano, předchozí den, protože zájem o Velkou cenu byl enormní, a tak pořadatelé vyhlásili ještě nultou páteční směnu. Té se kvůli účasti na růži zúčastnila Andulka (571 a gratulace k osobáku!) a také Filip, jenž započal soutěžní sezónu 581 bodem. Velice pěkný výsledek!

Pan trenér se závodu aktivně nezúčastnil, ale alespoň rozdával rady:) Dani slíbila, že se už s nikým nebude sázet, a pevně doufá, že si 13. června v Plzni spraví chuť.

Ale ještě nás čeká nadějeplný zítřek a závod 3×20 ran, v němž se předvedou Dani a Filip. Jak, prozradíme zítra.

V neděli si Filip střelil 539 bodů, s nimiž nebyl nijak spokojený. Dani dosáhla na 550, ale po pěkném klečáku doufala ve víc.

Pořadatelům děkujeme za pěkný závod a těšíme se na další 8.-9. srpna (Potkali se u Kolína). Už 13. června ale naše střelnice uvítá závodníky na Polabském poháru.