Polabský pohár a Jarní soutěž Dukly

Sobota 13. června pro nás byla úspěšným dnem, který zkalil malý mráček, a sice to, že se ve stejný den konalo několik pěkných závodů a zúčastnit se všech opravdu nebylo možné, i když někteří z nás to zkoušeli 🙂

Čím začít? Chválou našich ležačkářů Andulky, Filipa a Michala. Věřte nevěřte dali si všichni na domácí střelnici osobáky – Andulka 577, Filip 583 a Michal 575. Michalovými slovy: „Oooo, tak to je hustý!“ Trenéři děkují a blahopřejí!

Fotografie z Polabského poháru najdete v naší galerii.

Na Jarní (dle data konání i počasí spíš „letní“) soutěži Dukly nás z dorostenců reprezentoval méně vydařeným výsledkem Filip – s nepovedeným stojákem 526 bodů. Nutno ovšem dodat, že standard probíhal za nepříjemného teplého počasí, Filip měl za sebou ležákový úspěch a cestu z Poděbrad do Plzně.

Ráno si v Plzni vystřelila i poněkud starší dorostenka Dani, s položkou 94 a dvěma osmičkami si dala 610,4 (587) a byla spokojená 🙂 Pro zdravotní indispozici ale raději vzdala odpolední velký standard.

600 bodů na celá čísla dosáhl Jarda za kantýnu. Kdy se předvede na závodech? Dle svých slov plánuje velkou premiéru 20. června v Kolíně. Těšíme se za týden!