Letní cena Chaloupek 27. června 2020

Před soustředěním jsme si ještě vyjeli do Prahy na Letní cenu Chaloupek. Závod byl tentokrát dobře organizovaný, jen chyběl hroznový cukr v cenách a nemohli jsme si doplnit domácí zásoby punčoch ve spreji:)

V počtu pěti zástupců jsme se museli vyrovnat s podmínkami naprosto odlišnými od předchozího víkendu. Lépe se to – jak jinak:) – povedlo ženské části osazenstva – Andulka nastřílela 580 bodů, Dani 582, obě ve svých kategoriích obsadily třetí místa. Filip si oproti závodu v Kolíně výrazně polepšil, nastřílel 571 bodů. Michalova a Jardova výkonnost o něco klesla – Michal si dal 561 a Jarda 563 bodů. Jarda už nevěděl, co by vymyslel, ale nakonec mu nepomohla ani clona z deky!

Standard jsme absolvovali v nepříjemném dusnu. Dani ani patnáct minut nestačilo, aby se nastřelila na klečáka a začátek závodu tomu odpovídal. Bohužel stejně jako Jarda a Filip pokazila i stoják. Výsledky? Dani 545, Jarda 529 a Filip 515:( bodů.

Naštěstí v pondělí začíná soustředění, kde bude prostor zaměřit se na chyby. Potom nás čeká několik velkých závodů, kde se budeme moci předvést:)