Výsledky a zhodnocení Velké ceny Poděbrad

Vážení účastníci,

zveřejňujeme výsledkové listiny našeho víkendového závodu

http://sskbohemiapodebrady.cz/wp-content/uploads/2020/08/VC_Poděbrad_LM_60_2020.xlsx

http://sskbohemiapodebrady.cz/wp-content/uploads/2020/08/VC_Poděbrad_LM_3x20_2020.xlsx

a děkujeme vám za účast!

Jak se nám dařilo?

V sobotu se závodu zúčastnilo jen dvacet střelců, šest z nich z našeho klubu. Aby to nikomu nebylo líto, rozepíši se podrobněji a o všech 🙂

Skvělého výsledku dosáhl v mužích Zdeněk Čadek, který obsadil první místo s 576 body. V kategorii žen dosáhla stejného výsledku Andulka Rýglová se stojákem 192. Gratulujeme! Na třetím místě v mužích skončil Jarda (528 bodů), nutno ovšem podotknout, že střílel zbraní, na niž není zvyklý a navíc z donucení 🙂 Maruška a Dani nastřílely shodně 556 bodů. V kategorii dorostu nás ve standardu poprvé zastupovala Andulka. Dosáhla moc pěkných 506 bodů. Na začátku závodu se potýkala s časovým presem, který ale odbourá druhý dioptr. Blahopřejeme!

V neděli čekala premiéra Kačku a navíc se zúčastnili i Dan a Michal. Ten před závodem tvrdil, že se cítí jako před návštěvou zubaře. Výsledek? Pěkných 576 bodů, ale také rozčilená Andulka, kterou o bod porazil 🙂 Kačka nás mile převapila. Sice neměla v létě čas na trénink, ale na svém prvním ležáku (nepočítaje závod při soustředění) si dala krásných 543 bodů. Paráda.

V ženách dopadla nejlépe Andulka Rýglová s 588 body. Dani nastřílela 582 bodů a Maruška s horší poslední položkou 577 bodů.

Jarda se po závodě (a vlastně ani při závodě) moc pěkně nevyjadřoval, nastřílel 572 bodů. V mužích se zúčastnil ještě Dan Vondráček s 568 body.

Děkuji moc všem členům i spřáteleným nečlenům 🙂 za organizaci a průběh závodu.

Příští týden čeká dva naše mladé finále českého poháru, my ostatní si dáváme pauzu, abychom o následujících víkendech navštívili Mistrovství Středočeského kraje v Přezleticích, Mistrovství republiky v Plzni, závod v Josefově Dole a také Podzimní cenu Chaloupek pod taktovkou „Pražáků“.

V galerii si můžete prohlédnout fotografie ze závodu. Těžko uvěřit, ale další závod budeme pořádat až v zimě – pro děti vzduchovku v Pátku a brzy zjara vzduchovku v Poděbradech, pro všechny věkové kategorie pak závod v Kluku.