Podzimní cena Chaloupek 3. října

Komorním závodem pořádaným v Praze jsme ukončili 🙁 letošní malorážkovou sezónu.

Největší radostnou událostí byl osobní rekord Kačky, která nastřílela 552 bodů. Andulka si na závěr sezóny dala velmi pěkných 580 bodů a nezklamal ani Michal, který nastřílel 578. Škoda jen, že měl tendenci věnovat se pod vlivem Pražáků nekalým činnostem… 🙂 Dani splnila, co slíbila, ale z výsledných 582 bodů s položkou 93 nadšená nebyla. Hned si ale do střeleckého deníčku poznamenala, že když se při závodě pořádně vytočí, padají následně už (tedy skoro) jen desítky. Končila položkami 100 a 99. Jardovi se moc povedla položka 99, ale ostatní byly slabší, celkem 570.

Opravdovou komorní záležitostí byl standard, jehož se zúčastnilo jen sedm střelců, z toho tři naši. Andulka si ve svém v pořadí druhém standardu střelila opět 505 bodů a klečákové a stojákové položky měla krásně vyrovnané – 4×78, ale hlavně vkleče budeme muset pár bodů přidat. Jardovi by býval prospěl velký standard – druhé položky vkleče i vestoje se mu povedly výrazně lépe, celkový výsledek 532 bodů. Při stojáku o sobě hovořil tak nepěkně, že jsme se všichni červenali! Dani si střelila nejhorší standard sezóny – 543 bodů. No comment.

Vzhledem k vládním opatřením se ještě dvakrát setkáme na střelnici, ale budeme už trénovat vzduchovku, abychom byli připraveni na první povolený závod 🙂