Srdce Symfonie Poděbrady 2015 – Průběžná startovní listina

0. směna

IdPříjmení JménoČíslo průkazuČíslo klubuKategoriePožadavek / Směna
1Lichtenberg Dan190VzPu 201
2Smola Antonín190VzPu 201
3Dubová EvaDDM SymfonieVzPu 20
4Duba JiříDDM SymfonieVzPu 20
5Harvanková Kateřina0205VzPu 201
6Videcký Jaroslav0205VzPu 201
7Horák Michal0205VzPu 201
8Cinkeis Štěpán0205VzPu 202
9Holub Ondřej0205VzPu 202

1. směna

IdPříjmení JménoČíslo průkazuČíslo klubuKategoriePožadavek / Směna
1Dajčar AlešZŠ ŠumnáVzPu 20 / 20041
2Raboch Vít39579190VzPu 30 / do 12 let2
3Kruchina Jiří39912190VzPu 30 / do 12 let2
4Ondřej Navrátil0032VzPu 30 / do 12 let
5Hana Hněvsová0032VzPu 30 / do 12 let
6Lukáš Fadrhonc0032VzPu 30 / do 12 let
7Stelšovský0032VzPu 30 / do 12 let
8Vít Bodanský0032VzPu 30 / do 12 let
9Linhart Petr0205VzPu 202

2. směna

IdPříjmení JménoČíslo průkazuČíslo klubuKategoriePožadavek / Směna
1Dajčarová Sabina, 2001398770162 Slatina BrnoVzPu 30 / do 14 letlevák
2Bauer Adam38836190VzPu 30 / do 14 let
3Semecký Ondřej40174190VzPu 30 / do 12 let
4Kučera Daniel39368190VzPu 30 / do 14 let
5Kočková Nikola40534190VzPu30 / do 12 let
6Doleček Ondřej190VzPu 30 / do 12 let
7Filip Rotrekl388790253Do 14 let
8Lucie Vyhnálková394100253Do 14 let
9Filip Rážek403820253Do 12 let
10Aneta Jelínková403670054 SSK TřebešDo 14 let
11Repš Matěj0205Do 12 let3
12Rusňák Matěj407690205Do 12 let3

3. směna

IdPříjmení JménoČíslo průkazuČíslo klubuKategoriePožadavek / Směna
1Matyáš HášaSSK DDM Praha 5VzPu 30
2Matyáš Albrecht399090054VzPu 30
3Hněvkovský Václavupřesní190
4Humeš Adam40399190VzPu 30 / do 12 let
5Kučera Daniel39368190VzPu 30 / do 14 let
6Jiří Puhlovský398750253Do 14 let
7Nikola Licková403830253Do 14 let
8Janoušková Kateřina399850205Do 12 let4
9Linhartová Magdalena0205Do 14 let4

4. směna

IdPříjmení JménoČíslo průkazuČíslo klubuKategoriePožadavek / Směna
1Josef Kubr390330366 RuprechticeDo 14 let
2Anna Kubrová399060366 RuprechticeDo 12 let
3Dobrkovský Daniel404150205Do 12 let5
4Kupec Ondřej393030205Do 12 let5