Startovka Srdce Symfonie II

 

     Srdce Sym. Pody., 2015, VzPu 20 – 0. směna

Jméno příjmení Číslo průkazu Číslo klubu kategorie Požadavek směna
1 Lichtenberg Dan

 

190 VzPu 20 1
2 Smola Antonín

 

190 VzPu 20 1
3

 

Duba Jun. DDM Sym. VzPu 20
4

 

Duba Jun. II. DDM Sym.
5

 

Herbe SSK DDM Kolín
6

 

Vokál SSK DDM Kolín
7

 

Jaromír Novák r.2007, n.č SSK 0105 Kolín VzPu 20
8 Lenka Nováková 40861 SSK 0105 Kolín VzPu 20
9

 

Hýnová Adina SSK Vlašim
10

 

Havlík Štěpán SSK Vlašim
11

 

Rampouch Martin
12  

Harvanková Kateřina

0205 VzPu 20 1
13  

Videcký Jaroslav

0205 VzPu 20 1
14  

Horák Michal

0205 VzPu 20 1
15  

Cinkeis Štěpán

0205 VzPu 20 2
16  

Holub Ondřej

0205 VzPu 20 2

cca 7:45 Řešit 5. a 6. směna, 2×2,  DDM Smiřice, střídají se o zbraně přehodit někoho z 5. s.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cca 8:30 –

 

     Srdce Sym. Pody., 2015, VzPu 30 – I. směna

Jméno příjmení Číslo průkazu Číslo klubu kategorie Požadavek směna
1 Dajčar Aleš ZŠ Šumná 2004 VzPu 20
2 Bureš

 

SSK DDM Kolín 2004 VzPu 20
3 Blaško Martin  2004 SSK DDM Kolín 2004 VzPu 20
4

 

Ziml SSK Manušice VzPu 20
5 Štěpanik

 

SSK Manušice VzPu 20
6

 

Raboch Vít

 

39579 190 VzPu 30 / do12 let 2
7

 

Kruchina Jiří

 

39912 190 do 12 let
8

 

Lukáš Fadrhonc 0032 do 12 let
9 Kryštof Szilágyi 40862 SSK 0105 Kolín do 12 let
10 Vojtěch Novotný 40863 SSK 0105 Kolín do 12 let
11 Lahoda Tomáš

 

SSK DDM Kolín do 12 let
12 Novotný Lukáš 39761 SSK DDM Kolín do 12 let
13 Vadinská Denisa 40236 SSK DDM Kolín do 12 let
14 Hájková Barbora 40803 SSK DDM Kolín do 12 let
15 Svoboda Filip 40773 SSK DDM Kolín do 12 let
16  

Linhart Petr

0205 VzPu 20 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cca 9:30

 

     Srdce Sym. Pody., 2015, VzPu 30 – II. směna

  Jméno příjmení Číslo průkazu Číslo klubu kategorie Požadavek směna
1 Dajčarová Sabina, 2001

 

39877 0162 Slatina Brno VzPu 30 / do 14 let levák
2 Sigmundová Natálie 40707 0162 Slatina Brno VzPu 30 / do 14 let  
3 Bauer Adam

 

38836 190 VzPu 30 / do 14 let  
4 Semecký Ondřej

 

40174 190 VzPu 30 / do 12  let  
5 Kučera Daniel

 

39368 190 VzPu 30 / do 14 let  
6 Kočková Nikola

 

40534 190 VzPu30 / do 12 let  
7 Doleček Ondřej

 

190 VzPu 30 / do 12 let  
8

 

Filip Rotrekl 38879 0253 Do 14 let  
9

 

Lucie Vyhnálková 39410 0253 Do 14 let  
10

 

Filip Rážek 40382 0253 Do 12 let  
11

 

Aneta Jelínková 40367 0054 SSK Třebeš Do 14 let  
12 Joukl Robert                  SSK DDM Kolín Do 14 let  
13 Neumanová Barbora     39461 SSK DDM Kolín Do 14 let  
14 Nykl Lukáš                  

 

39462 SSK DDM Kolín Do 14 let  
15  

Repš Matěj

0205 Do 12 3
16  

Rusňák Matěj

40769 0205 Do 12 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cca 10:30

 

     Srdce Sym. Pody., 2015, VzPu 30 – III. směna

Jméno příjmení Číslo průkazu Číslo klubu kategorie Požadavek směna
1 Mejda Jiří 39978 SSK DDM Kolín Do 14 let Levák
2 Jan Kolář 40767 SSK Manušice VzPu 30 / do 12 let
3 Adam Kučera 40766 SSK Manušice VzPu 30 / do 12 let
4 Veronika Svobodová 40765 SSK Manušice VzPu 30 / do 12 let
5 Martin Wolf 40768 SSK Manušice VzPu 30 / do 12 let
6 Matyáš Háša SSK  DDM  Praha 5 VzPu 30
7

 

Matyáš Albrecht 39909 0054 VzPu30
8 Hněvkovský Václav

 

upřesní 190
9 Humeš Adam

 

40399 190 VzPu 30 / do 12 let
10 Kučera Daniel

 

39368 190 VzPu 30 / do 14 let
11

 

Jiří Puhlovský 39875 0253 Do 14 let
12

 

Nikola Licková 40383 0253 Do 14 let
13 Ondřej Navrátil

 

0032 do 12 let
14

 

Matěje Nedvěda 39920 0301 Do 12 let
15

 

Janoušková Kateřina 39985 0205 Do 12 4
16

 

Linhartová Magdalena 0205 Do 14 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cca 11:30

 

     Srdce Sym. Pody., 2015, VzPu 30 – IV. směna

Jméno příjmení Číslo průkazu Číslo klubu kategorie Požadavek směna
1 Zerzán Ondřej SSK 0905 Liberec Do 12 let
2 Burdová Jana 40431 SSK 0905 Liberec Do 12 let
3 Mikulčíková Kateřina 40432 SSK 0905 Liberec Do 12 let
4 Bublová Jana 40433 SSK 0905 Liberec Do 14 let
5 Šedková Anežka

 

SSK 0905 Liberec Do 14 let
6 Lučan  Vladimír 39317 SSK Brandýs 0348 Do 14 let
7

 

Goldšmíd  Ondřej 40394 SSK Brandýs 0348 Do 14 let
8

 

Hes  Adam 40395 SSK Brandýs 0348 Do 14 let
9 Fizer  Valentyn     40441 SSK Brandýs 0348 Do 14 let
10

 

Karolína Nováková 40435 SSK 0105 Kolín Do 12 let
11

 

Adéla Lišková 40436 SSK 0105 Kolín Do 14 let
12

 

Arnošt Stelšovský 0032 Do 12
13 Josef Kubr 39033 0366 Ruprechtice Do 14
14 Anna Kubrová 39906 0366 Ruprechtice Do 12
15  

Dobrkovský Daniel

40415 0205 Do 12 5
16  

Kupec Ondřej

39303 0205 Do 12 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cca 12:30

 

     Srdce Sym. Pody., 2015, VzPu 30 – V. směna

Jméno příjmení Číslo průkazu Číslo klubu kategorie Požadavek směna
1 Boháčková Klára SSK 0905 Liberec Do 12 let
2 Regnerová Nikola SSK 0905 Liberec Do 12 let
3 Kočí Martin SSK 0905 Liberec Do 12 let
4 Reisiegel Jan 40430 SSK 0905 Liberec Do 14 let
5 Wolf Jan SSK 0905 Liberec Do 14 let
6 Heřman Ondřej 39318 SSK Brandýs 0348 Do 14 let
7

 

Bezoušková Jolana 40749 SSK Brandýs 0348 Do 12 let
8 Svoboda Martin 40396 SSK Brandýs 0348 Do 12 let
9

 

Karel Hanuš 40440 SSK 0105 Kolín Do 14 let
10 Denis Kučeva 40438 SSK 0105 Kolín Do 14 let
11

 

Zmátlo Matěj

 

39275 SSK DDM Kolín Do 14 let
12

 

Lukáš Kimak 0366 Ruprechtice Do 12
13 Klaus SSK Manušice
14

 

Bílek SSK Manušice
15

 

Sehnal SSK Manušice
16

 

Bubeník Štěpán 39463 SSK Rohozec 0059 Do 14 let

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cca 13:30

 

     Srdce Sym. Pody., 2015, VzPu 30 – VI. směna

Jméno příjmení Číslo průkazu Číslo klubu kategorie Požadavek směna
1
2
3
4
5
6

 

Lukáš Tichý DDM Smiřice do 14 let
7

 

Veronika Šobová DDM Smiřice do 14 let
8

 

Ondřej Mikolášek DDM Smiřice do 12 let
9

 

Matylda Marinicová DDM Smiřice do 12 let
10 Mazánek SSK Manušice
11

 

Pírek SSK Manušice
12

 

Zlatník SSK Manušice
13 Ondřej Navrátil

 

0032 do 12 let
14

 

Vít Bodanský

 

0032 do 14 let
15

 

Hana Hněvsová

 

0032 do 12 let
16